Szkolenie dotyczące energii jądrowej Drukuj
środa, 11 września 2019 08:07

szkolenie_energia_jadrowa_ilustracja

W imieniu Departamentu Energii Jądrowej Ministerstwa Energii, Wydziałów Biologii i Chemii Uniwersytetu Warszawskiego oraz firmy szkoleniowej „WOJRON-EDU” serdecznie zapraszamy nauczycieli biologii, chemii, fizyki, geografii, przyrody i edukacji dla bezpieczeństwa oraz doradców metodycznych pracujących w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z terenu całego kraju do udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym energii jądrowej.

Szkolenie składać się będzie z części teoretycznej – wykładowej i praktycznej – ćwiczenia w laboratorium oraz warsztaty metodyczne.

Szkolenia odbędą się w godzinach: 10:00-17:00 w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego mieszczącym się przy ulicy ul. Żwirki i Wigury 101 w Warszawie w następujących terminach do wyboru: 30 września 2019 r., 01 - 04 października 2019 r.

Więcej informacji

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decydować będzie data zgłoszenia. Planowana jest także lista uzupełniająca dla osób, które zgłoszą się w późniejszym terminie.

Rekrutację na szkolenia rozpoczniemy w dniu 10 września 2019 r. o godzinie 10:00. Każdy zgłaszający się nauczyciel otrzyma potwierdzenie rejestracji. Rejestracji dokonać będzie można wysyłając wypełniony formularz (z własnoręcznym podpisem) na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W razie pytań prosimy o kontakt z Centrum Informacyjnym czynnym w godz. 8.00-17.00, tel. 511 792 820 lub