SAMORZĄD STUDENTÓW WYDZIAŁU BIOLOGII Drukuj
poniedziałek, 25 lutego 2019 21:49

STRONA SAMORZĄDU STUDENTÓW WYDZIAŁU BIOLOGII

Walne Zebranie Studentów Wydziału jest organem uchwałodawczym, powołującym Zarząd Samorządu Studenckiego Wydziału, Przedstawicieli do Parlamentu Studentów UW i przedstawicieli studenckich do Rady Wydziału.

Wszelkie sprawy i problemy studenckie związane z programem i regulaminem studiów, pomocą socjalną i inne są przez organy Samorządu Wydziału podejmowane i rozwiązywane.

Zarząd Samorządu Studentów WB:

1. Karolina Korytkowska - Przewodnicząca ZSS WB UW

Parlament Studentów UW:

1. Grzegorz Browarski
  2. Kamil Dąbrowski

Naszym zadaniem jest reprezentowanie studentów w stosunku do władz Wydziału, we wszystkich sprawach dotyczących społeczności studenckiej. Zajmujemy się również animowaniem życia kulturalnego, rozrywkowego, a czasem sportowego, staramy się poprostu urozmaicić życie studenckie naszego Wydziału i integrować studentów.

Na wniosek ZSS Wydziału Biologii powoływani są przedstawiciele studentów do Komisji Socjalno-Stypendialnej.

Zarządu Samorządu Studentów Wydziału Biologii jak i inne organizacje studenckie naszego Wydziału mają swa siedzibę w pokoju 205Aa (piętro 2), numer telefonu : ( 48 22) 55 41 918.