PIĄTA NAUKOWA MAJÓWKA WYDZIAŁU BIOLOGII Drukuj
wtorek, 08 maja 2018 00:04

Majowka_2018_banner Od 23 kwietnia do 7 maja 2018 w holu Wydziału prezentowane były plakaty grup badawczych z Wydziału Biologii i Wydziału Chemii. 24 kwietnia 2018 odbyła się specjalna sesja wykładowa, będąca częścią otwartą posiedzenia plenarnego Wydziału II PAN. Podczas sesji wspomnienie o prof. Andrzeju K. Tarkowskim przedstawił prof. Marek Maleszewski, o swoich badaniach opowiedziała dr Aneta Suwińska a wykład końcowy wygłosiła prof. Magdalena Żernicka-Goetz z Cambridge University.
7 maja 2018 Piąta Naukowa Majówka zakończyła się wręczeniem nagród za najlepszy plakat. Wszystkie prezentowane plakaty brały udział w konkursie na najlepszą prezentację wyników, nagrodzono trzy z nich, a wyróżnienia otrzymało pięć plakatów.

Lista nagrodzonych - pobierz pdf