Aktualności


KNBE na Facebooku


Ostatnie spotkanie w tym roku

Zapraszamy na ostatnie spotkanie KNBE w roku akademickiem 2014/2015, które odbędzie się we wtorek, 3 czerwaca, o godzinie 18 w Zakładzie Paleobiologii i Ewolucji. Seminarium wygłosi (po raz czwarty w mijającym roku!) Edwin Sieredziński. Tytuł wystąpienia to "Saga gametyczna". Przybywajcie!

Mapa bioróżnorodności

W najbliższy wtorek (1 kwietnia) o godzinie 18 dr Piotr Tykarski z Zakładu Ekologii wygłosi na spotkaniu koła seminarium o prowadzonym przez siebie projekcie "Mapa bioróżnorodności". Serdecznie zapraszamy!

Pitekantropy idą w świat

Zapraszamy na seminarium mgr Dawida Mazurka z Instytutu Paleobiologii PAN. 18 marca o godzinie 18 Dawid opowie o migracjach hominidów.

Muchówki na biegunie

11 marca o godzinie 18 zapraszamy na seminarium Edwina Sieredzińskiego, który opowie nam o muchówkach występujących na Antarktydzie. Spotkanie odbędzie się już tradycyjnie w Zakładzie Paleobiologii i Ewolucji. Zapraszamy!

Fiszbinowce

Nowy semestr otwieramy seminarium Marty Tischer poświęconym ewolucji i biologii fiszbinowców (Mysticeti). W semestrze letnim podtrzymujemy miejsce, godzinę i termin spotkań z semestru zimowego. Pierwsze spotkanie odbędzie się więc 25 lutego 2014 (wtorek) o godzinie 18 w Zakładzie Paleobiologii i Ewolucji (Budynek CeNT III). Zapraszamy!

Ostatnie spotkanie w semestrze

Drodzy Kołowicze! Zapraszamy na ostatnie w tym semestrze seminarium, które wygłosi nasz wieloletni kołowicz Maciek "Dilong" Pindakiewicz, odbędzie się ono na Zakładzie Paleobiologii i Ewolucji we wtorek (21 stycznia) o godzinie 18:00. Dilong opowie nam o Iniopterygiformes.

seminarium doktorantów

Dwaj doktoranci Zakładu Paleobiologii i Ewolucji - mgr Rafała Piechowski i mgr Mateusz Tałanda - przedstawią na najbliższym spotkaniu koła seminarium zatytułowane "Rola płci i wieku w budowie szkieletu wczesnych dinozaurów". Zapraaszamy we wtorek, 3 grudnia, na godzinę 18!

archiwum